دوستفا : بهترین و بزرگترین شبکه اجتماعی فارسی زبان
دوستفا : بهترین و بزرگترین شبکه اجتماعی فارسی زبان

دوستفا : بهترین و بزرگترین شبکه اجتماعی فارسی زبان

دوستفا : بهترین و بزرگترین شبکه اجتماعی فارسی زبان

لحظات طلایی را در دوستفا داشته باشید

شبکه اجتماعی


معین رضایی

مشخصات

موارد دیگر
نام کاربری : moein1
نام کامل : معین رضایی
جنسیت : مرد -مجرد
پست : 2 پست
هوادار : 0 نفر
تاریخ تولد : 1372/06/02
مدرک : ليسانس
استان : خراسان رضوی

دعوت شدگان توسط این کاربر

تا کنون 0 کاربر توسط "معین رضایی" به جامعه مجازی دوستفا دعوت شده اند.
برای دعوت از دوستانتان به بخش ارسال دعوتنامه و یا پیشنهاد عضویت با لینک دعوتنامه شخصی مراجعه نمائید.

بارکد اختصاصي

moein1
معین رضایی

سلام دوستان عزیز. خب بالاخره تلگرام هم بسته شد. حالا بمونه که من چقدر به دوستانم که کسب و کار خودشون رو در بستر تلگرام راه اندازی کرده بودن و کانال زده بودن گفتم که اینکارو نکنید اما گوش نکردن و حالا که تلگرام بسته شده به شدت از این موضوع شاکی هستن چرا که کسب و کار بعضایشون افت کرده و بعضیاشونم که کلا بسته شده.

من بعد از بسته شدن تلگرام کلی در گوگل سرچ کردم که برنامه مشابه تلگرام چیست؟!!! سایت های زیادی رو دیدم که برنامه های زیادی رو معرفی کرده بودن اما برنامه هایی که خیلی از این وب سایت ها پیشنهاد داده بودن رو نصب کردم اما هیچ کدومشون به کیفیت تلگرام نمی رسیدن. خلاصه بعد از کلی تحقیق تونستم یک برنامه مشابه تلگرام رو پیدا کنم که به نظر من حرف نداره. اسمش گوگل الو (Google Allo) است. 
هم رابط کاربری ساده ای داره هم امنیت بالایی داره. حالا در کنار این ها یک دستیار هوشمند هم داره که واقعا عالی عمل میکنه. این ربات با هوش مصنوعی درست شده و دستیار هوشمند شماست. مثلا میتونید بهش بگید براتون جک بگه و یا براتون فیلم مورد علاقتون رو پیدا کنه و ... خلاصه گوگل الو واقعا برنامه عالی هستش که به نظرم به راحتی میتونه جایگزین تلگرام بشه.
این روزا شنیدم که برنامه ای به اسم تلگرام طلایی اومده که خیلی خوبه. دوستان بررسی شده که در این برنامه کدهای مخربی هست که به هیچ وجه نمیتونه امنیت کاربران رو تضمین بکنه پس حواستون باشه که از هر برنامه ای برای اینکار استفاده نکنید.


moein1
معین رضایی

سلام ،معین رضایی هستم از اعضای جدید دوستفا.{-m1-}