دوستفا : بهترین و بزرگترین شبکه اجتماعی فارسی زبان
دوستفا : بهترین و بزرگترین شبکه اجتماعی فارسی زبان

دوستفا : بهترین و بزرگترین شبکه اجتماعی فارسی زبان

دوستفا : بهترین و بزرگترین شبکه اجتماعی فارسی زبان

لحظات طلایی را در دوستفا داشته باشید

شبکه اجتماعی


sitedesign (1).jpg sitedesign6.jpg sitedesign1.jpg bg1.jpg
علی کارن

مشخصات

موارد دیگر
نام کاربری : karensitedesign
نام کامل : علی کارن
جنسیت : مرد
پست : 11 پست
هوادار : 1 نفر

آخرین بازدید کنندگان

دعوت شدگان توسط این کاربر

تا کنون 0 کاربر توسط "علی کارن" به جامعه مجازی دوستفا دعوت شده اند.
برای دعوت از دوستانتان به بخش ارسال دعوتنامه و یا پیشنهاد عضویت با لینک دعوتنامه شخصی مراجعه نمائید.

بارکد اختصاصي

karensitedesign
علی کارن
بهترین زبان برنامه نویسی برای طراحی سایت
سرور Server 
سرور در واقع مسئول ارائه صفحات وب براساس نیاز و خواسته مشتری در اینترنت می باشد.که این کار می تواند هم به صورت استاتیک (ثابت) و هم به صورت داینامیک (پویا) انجام شود.
کاربر Client
بخش کاربر قسمتی است که صفحات را از سرور درخواست می کند و آن را به کاربر نهایی نمایش می دهد.به طور کلی برنامه و نرم افزارهای سمت کاربر، مرورگرهای وب (Web browser )می باشند.


-برنامه نویسی سمت سرور
امروزه در مبحث برنامه نویسی تحت وب، اکثر شرکت ها و طراحان در این حوزه فعالیت می کنند.برنامه نویسی سمت سرور یک تفاوت عمده با برنامه نویسی سمت کاربر دارد و آن اینست که در برنامه نویسی سمت سرور تمرکز بیشتر بر روی کارکردهای پشت صحنه و ارتباطات سایت با بانک های اطلاعاتی و داده هاست اما برنامه نویسی سمت کاربر…
در این بین زبان های ASP.NET, Python, C#, Java در زمره این نوع برنامه نویسی می باشند و در صدر این زبان ها، زبان قدرتمند PHP می باشد.

-برنامه نویسی سمت کاربر
در این بخش بیشتر، وب دیزاینرها (طراحان صفحات) روی این حوزه تسلط دارند، یعنی تقریبا برخلاف برنامه نویسی سمت کاربر این بخش بر روی فاکتورهای ظاهری تمرکز دارد.شناخته شده ترین این زبان ها، زبان های HTML و CSS می باشند که البته در ادامه مقاله زبان های بیشتری را مورد بررسی قرار می دهیم.اگر بخواهیم به طور ساده بیان کنیم ساختار و سازمان دهی کلی صفحات سایت با HTML و جزئیات آن مانند نوع نوشته، فونت، رنگ ها و از این دست صفات توسط CSS مشخص می شود؛ به عبارتی HTML بنا و پی صفحه سایت را می ریزد و سپس CSS بر روی آن سوار شده و جزئیات بیشتری را تعیین می کند.
مورد دیگری که می توانیم به آن اشاره کنیم زبان JAVA Script  می باشد.عملکردهایی مانند عکس العمل به فشار کلید یا کنترل حرکت ماوس و کارایی های تعاملی وبسایت از Java Script استفاده می شود.این زبان تنها توسط مرورگر اجرا می شود.
sitedesign (1).jpg

karensitedesign
علی کارن
طراحی سایت چیست و چگونه می توان وب سایت داشت؟

تمام عناصر وب سایت به صورت ترکیبی سایت ها رو تشکیل می دن. اغلب، معنای "طراحی" تنها به عنوان یه جنبه بصری درک می شه. در حقیقت، طراحی وب سایت شامل عناصر انتزاعی بیشتری از قبیل قابلیت استفاده، ارگونومی، طرح بندی، عادت های کاربری، منطق ناوبری و سایر مواردی است که استفاده ی راحت تر از وب سایت ها و کمک به یافتن راحت تر اطلاعات رو تسریع میکنه.
گاهی اوقات در تعریف طراحی بخش فنی طراحی وب سایت تاکید می شه. مطمئنا، ساختمان وب سایت مدرن شامل اسکریپت های سمت سرور مانند php، asp و cgi است، سمت بصری وب سایت ها با HTML وCSS تعریف شده است، تجربه کاربر با جاوا اسکریپت پویا و آژاکس افزایش یافته است. با صحبت 
کردن با افراد با دانش فنی ضعیف، به جای صحبت در مورد جزئیات فنی، ما تمرکزمون رو روی قابلیت ها میگذاریم، مثلا تا چه اندازه ممکن است یه وب سایت رو از طریق سیستم مدیریت محتوا به روزرسانی کنید و چه ویژگی هایی برای کاربران قابل مشاهده است.
در شرایط کلاسیک، طراحی ظاهر بصری یک وب سایت رو توصیف می کنه. رویکرد سنتی شامل کنتراست، رنگ، تعادل، تاکید، ریتم، سبک عناصر گرافیکی (خطوط، شکل، بافت، رنگ و جهت)، استفاده از آیکون ها، بافت پس زمینه و فضای عمومی طراحی کلی وب سایت است.

اجزای طراحی سایت:

www.sitedesign.joomir.com

https://sitedesign.joomir.com/%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA/item/1806-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%85%DB%8C-%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%86-%D9%88%D8%A8-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D8%9F.html

 

sitedesign6.jpg

karensitedesign
علی کارن
گوگل آخرین باری که رسما در مورد فهرست بندی اول-موبایل اعلامیه ای صادر کرد تابستون سال پیش بود که گفت یه سری سایتهای مشخص برای این فهرست بندی آماده شده اند.
اون موقع ما یه مطلب در دارکوب در مورد نحوه دیده شدن در فهرست اول-موبایل گوگل نوشتیم که میتونید از طریق لینکی که دادم مطالعه بفرمایید.
گوگل اول میخواست همه سایتها رو تا اوایل سال 97 به فهرست بندی اول-موبایل منتقل کنه ولی انگار این هدف محقق نشده. البته این رو هم اضافه کنم که گوگل گفته بود قرار نیست وقتی انتقال همه سایتها به فهرست بندی اول-موبایل تموم شد بهمون اطلاع بده. با این حال ما از مطلبی که این وبمستر در صفحه اجتماعیش نوشته بود متوجه شدیم هیچ وقت همه سایتها به این فهرست بندی اضافه نمیشن:
“احتمالش خیلی زیاده که گوگل هیچ وقت فهرست اول-موبایل رو تکمیل نکنه. چرا؟ چون بعضی از سایتها فقط برای دسکتاپ بهینه شده اند. (2 اسفند 96، @Marie_Haynes )”
در حال حاضر فقط یه تعداد کمی از سایتها به فهرست بندی اول-موبایل اضافه شده اند ولی انتظار نداشته باشید که اثری روی ترافیکشون بذاره:
“گوگل شروع به اضافه کردن وب سایتها به فهرست اول-موبایل کرده اما در حال حاضر تعدادشون زیاد نیست. این سایتها متوجه تغییر خاصی در ترافیکشون نخواهند شد. (2 اسفند 96، @Marie_Haynes )”
خانم هاینز همچنین گفته مدیران وب سایتها میتونن با بررسی لاگ های سرور ببینن آیا وب سایتشون به فهرست بندی اول-موبایل اضافه شده یا نه. برای این کار ببینید بیشتر چه بات هایی وب سایتتون رو میخزند. اگه googlebot mobile بیشتر سایتتونو میخزه احتمالا وب سایتتون فهرست شده.
آدرس:
darkoob.co.ir
sitedesign1.jpg

karensitedesign
علی کارن

بازاریابی محتوا

محتوا ستون فقرات اینترنت است. اگر در مورد آن فکر کنید، تقریبا همه چیزهایی که شما در اینترنت مشاهده میکنید، (مثلا ویدیوها، مقالات، پستهای وبلاگ، infographics و غیره) محتوا از نوع خاصی است.

بازاریابی محتوا، مسلما یکی از مهمترین استراتژی های بازاریابی اینترنتی است، زیرا بدون آن، بسیاری از استراتژی های دیگر وجود نخواهد داشت. دو دلیل اصلی وجود دارد که محتوا و بازاریابی محتوا برای تقریبا تمام کسب و کار مفید است:

  1. محتوا به مشتریان بالقوه در مورد محصول یا خدمات شما توضیح می دهد. چرا کسی چیزی را برای شما ارسال می کند اگر خودش نداند که چه چیزی می خواهد بخرد؟ این محتوای خالی است.
  2. محتوا یک فرصت برای شما یا کسب و کار شما را به عنوان یک رهبر فکری در صنعت شما فراهم می کند. یک رهبر فکری باعث شهرت نام تجاری خود می شود.

در زیر خلاصه ای سریع از تاکتیک های بازاریابی محتوا را خواهیم گفت.

وبلاگ نویسی

داشتن یک وبلاگ صنعتی و خبرنامه شرکتی می تواند در ارتباط با مشتریان فعلی و بالقوه بسیار مفید باشد.

ارسال مهمان

وبلاگ نویسی مهمان (و یا ارسال)  انتشار محتوا در وب سایت دیگری است. چند دلیل برای پست مهمان شما وجود دارد:

  • این کار می تواند ترافیک ارجاع را به سایت شما را هدایت کند؛
  • شما می توانید پست مهمان را به یک بخش مرتبط  در سایت خود لینک کنید؛
  • ارسال پست مهمان می تواند به شما در ساختن روابط در صنعت شما کمک کند؛
  • نمایش یک برند معتبر و شاخص
ایجاد ویدیو (و بازاریابی)

استفاده از ویدئو برای تبلیغ و کسب و کار آنلاین شما بسیار قدرتمند است. اگر باور ندارید این آمار را بررسی کنید.  شاید انتظار نداشته باشید که ویدئویی که ممیزی جستجوگرهای SEO را انجام دهد در یوتوب بیش از نیم میلیون نمایش داده شده است.

طراحی سایت دارکوب

bg1.jpg
ترجمه سفارش 151002.docx · 33KB