دوستفا : بهترین و بزرگترین شبکه اجتماعی فارسی زبان
دوستفا : بهترین و بزرگترین شبکه اجتماعی فارسی زبان

دوستفا : بهترین و بزرگترین شبکه اجتماعی فارسی زبان

دوستفا : بهترین و بزرگترین شبکه اجتماعی فارسی زبان

لحظات طلایی را در دوستفا داشته باشید

شبکه اجتماعی


jahansite

مشخصات

موارد دیگر
نام کاربری : jahansite1367
نام کامل : jahansite
جنسیت : زن
پست : 3 پست
هوادار : 0 نفر

دعوت شدگان توسط این کاربر

تا کنون 0 کاربر توسط "jahansite" به جامعه مجازی دوستفا دعوت شده اند.
برای دعوت از دوستانتان به بخش ارسال دعوتنامه و یا پیشنهاد عضویت با لینک دعوتنامه شخصی مراجعه نمائید.

بارکد اختصاصي

jahansite1367
jahansite

مبلمان اداری و دفتری

امروزه محیط کار به عنوان محیط زندگی شناخته می شود. ساعات بسیار زیادی از اوقات روز خود را در محیط کار سپری می کنیم، همین امر سبب تمرکز بیشتر طراحان دکوراسیون اداری برای ایجاد شرایط ایده آل در محیط های کاری گردیده است.

اندیشه مدیران و صاحبان کسب و کار برای داشتن فضاهای پویا، خلاق و کارآفرین طراحان مبلمان اداری را برآن داشته مفاهیم جدیدی را در زمینه طراحی داخلی و دکوراسیون اداری از جمله زیبایی شناسی، ارتباطات، ارگونومی و توجه به فرهنگ سازمانی را در ارائه طرح خود بکار بگیرند.

ارزش آفرینی در محیط کار

در یک فضای کاری چیزی با ارزش تر رفاه کارکنان، مدیران، بهبود ارتباطات و شیوه های کار، آسایش ، توجه به قلمرو شخصی و فضای فیزیکی و ذهنی کارکنان وجود ندارد.

مبلمان اداری به عنوان یک بخش حیاتی از محیط کار می تواند باعث افزایش پویایی، طراوت، نوآوری و در نهایت بهره وری در سازمان گردد.

هر تغییر در محیط کار می تواند به سرعت در عملکرد، روحیه و خلاقیت کارکنان تاثیر مثبت گذاشته و باعث رشد همکاری، تبادل ایده ها و تسهیل ارتباطات بین کارکنان گردد.


jahansite1367
jahansite

آموزش مصاحبه استخدامی

هدردادن وقت هنگام مصاحبه ممکن است بيش از آنچه مي‌پنداريد به ضررتان باشد. از چارچوبي که پيش رو داريد مي‌توانيد تکنيک‌هاي مصاحبه را بياموزيد و از اشتباهات استخدام جلوگيري کنيد.

در نگاه اول شايد مصاحبه کاري قرار ملاقات خيلي ساده‌اي به نظر برسد: دست مي‌دهيد، گپ مي‌زنيد، چند سوال مي‌پرسيد و نتايج را مقايسه مي‌کنيد، اما چطور مي‌توان کسي را تشخيص داد که مهارت‌هايش به خوب جلوه کردن در مصاحبه محدود نمي‌شود؟

جنيس ويتيکر، نويسنده کتابي درباره همين موضوع مي‌گويد:«براي يک مصاحبه حرفه‌اي درواقع نياز به آمادگي‌هاي زيادي هست، خيلي‌ها نمي‌توانند خودشان را نشان بدهند

هزينه استخدام نامناسب خيلي زياد است و فقط هم شامل دستمزدي که مي‌پردازيد نمي‌شود. هزينه انتخاب، زمان آموزش، مشکلات احتمالي با مشتريان و پيداکردن جايگزين همگي از جمله اين موارد هستند. خيلي کارشناسان تخمين مي‌زنند که هزينه استخدام بد از کل مبلغ دستمزد سالانه نيز بيشتر مي‌شود.

براي اينکه جلوي چنين تجربه‌هايي را در شرکتتان بگيريد بايد برنامه‌اي براي هدايت مصاحبه داشته باشيد. اينجا مي‌توانيد بياموزيد که چطور سوال‌ها را ساماندهي کرده و فرآيندي ايجاد کنيد که بيشترين اطلاعات را درباره داوطلبان بدهد.


jahansite1367
jahansite

سلام ،jahansite هستم از اعضای جدید دوستفا.{-m1-}